טיפים לרכישת בריכת שחייה ביתית

הגשמת השאיפה של התקנת בריכה יכולה להיות מתסכלת כמו שהיא מדהימה עבור בעלי בתים. צוות המומחים שלנו הרכיב רשימה של 10 דברים שחובה לדעת כדי לעזור ולהקל עליכם בתהליך בניית הבריכה הביתית שלכם.

1. בניית התקציב בתבונה

יש הרבה משתנים שנכנסים לכל פרויקט של בריכת שחייה ביתית, אז הדבר הראשון שאתם צריכים לקחת בחשבון הוא הסכום שאתם מוכנים להשקיע על בניית הבריכה. התקציב שלכם יקבע את היקף הבנייה, ההתקנה והסגנון של הבריכה. זה נבון לשקול עלויות תחזוקה ארוכות טווח, פרמיות ביטוח חודשיות ועלויות שוטפות אחרות, אך הכרת הגבול שלכם להוצאות החד-פעמיות הגדולות של התקנת הבריכה עצמה היא המפתח.

2. עשו את בדיקת הנאותות שלכם

חקרו את התקנות וההנחיות לגבי בריכות בעיר שבה הנכס שלכם נמצא. ייתכנו שיש אישורים נדרשים, תקנות לגבי גידור הבריכה או תכונות אחרות המוסיפות עלות פוטנציאלית לפרויקט שלכם. יותר מכל, אתם רוצה להימנע מהקנסות הכבדים הנלווים לרוב להפרת התקנות ומהפתעות לא צפויות בדרך. 
אנו ממליצים להתייעץ עם קבלן בריכות מקצועי שיכול לתת לכם חוות דעת ולהדריך אתכם לגבי התהליך. 

3. בנו את החזון שלכם

מגלשות, קרשי צלילה, מתקני מים, תאורה, פיצ׳רים של תחזוקה, גינון מדהים… כל מה שהלב שלכם ירצה והמוח שלכם יחלום. צרו לוח השראה (יכולים להעזר בפינטרסט למציאת רעיונות), קחו את כל הרעיונות ושמרו אותם בתיקייה מסודרת – הרעיון הוא לעקוב אחרי הדברים שאתם אוהבים כדי שיהיו לכם הרבה אפשרויות שאהבתם לכל שלב של הפרויקט.
את כל הרעיונות שלכם אחר-כך תוכלו להציג אותם לקבלן בריכות מקצועי, אשר ישתמש בזה כדי לבנות לכם הצעת מחיר מדוייקת, ובניית הבריכה תתרחש בדיוק כמו שרציתם. 

4. צרו איזון

שבו עם קבלן בריכות מקצועי, צרו איזון בין המגבלות התקציביות שהצבתם לעצמכם ומגבלות העירייה לבין הפיצ׳רים שרציתם הכי הרבה.
זה השלב שבו פרויקט הבריכה שלכם באמת מתחיל להתגבש.

5. קחו בחשבון את התחזוקה

בחרו בציוד בעל אורך חיים ארוך, קל לתחזוקה ושמגיע עם אחריות חזקה. עלויות התפעול השוטפות עבור הבריכה שלכם יהפכו לחלק הכרחי מתקציב הבית החודשי.

6. תעצבו עם מטרה

האם אתם בונים בריכה כדי להנות עם החברים ובני המשפחה? רק בשביל שהילדים שלכם ישחקו בה? בשבילכם, בני הזוג, כדי שתוכלו להכנס אליה בסוף יום עבודה? למטרות אימון ו/או טיפול? או שילוב של כולם יחד?
קחו בחשבון את השימושים המעשיים של הבריכה בחצר האחורית שלכם בבחירת מאפייני העיצוב – הרבה יותר קל להתקין משהו בהתחלה מאשר להתאים את הבריכה לאחר שהיא מוכנה ולהתקין אותו מאוחר יותר.

7. שימו לב גם לגינה עצמה

כשאתם בוחרים תכונות ואביזרים לבריכה, בחרו בקפידה גם צמחים ופרטי גינון כדי למנוע את הגדלת מאמצי התחזוקה בעתיד. שלבו פיצ׳רים שיקלו עליכם בטווח הארוך.

8. חשבו ירוק

פיצ׳רים ירוקים מסוימים יכולים לתרום לכם מעבר להגנה על הסביבה. השקעה באפשרויות "ירוקות" כמו כיסוי אוטומטי לבריכה או מסנן לבריכה, יכולה להניב לכם דיבידנדים על ידי הפחתת צריכת החשמל והמים, וכמו כן גם את עלויות התחזוקה.

9. עדכנו את הביטוח שלכם

תאונות עלולות להיות יקרות, אז הקדישו את מספר הדקות הבודדות אשר נדרשות כדי לעדכן את פוליסת הביטוח של הבית שלכם והוסיפו את הבריכה שלכם לפוליסה. הוספת כיסוי להכל, מפציעות הקשורות לבריכה ועד נזקים מאסונות טבע, יכול להיות משתלם באופן מפתיע במידה וחס וחלילה יקרה משהו.

10. תחגגו את הקמת הבריכה!

תכננו אירוע מושלם לפתיחת הבריכה החדשה שלכם כדי לחגוג את התוצאה שקיבלתם. זה יכול להיות אבן דרך נהדרת ויתן לכם נקודת זמן להזכר בה כאשר קורים דברים שמבאסים אתכם.

עם התחשבות מדוקדקת בכל אחד מעשרת התחומים שציינו, אמורים להיות לכם פחות כאבי ראש ויותר הנאה כשאתם קונים בריכה לבית.

אם יש לכם שאלות לגבי הפוטנציאל לבריכה בבית, דברו איתנו

מגוון עיצובי הבריכות המצויים בישראל הוא אינסופי במידה ותבחרו קבלן בריכות איכותי.
אנו נשמח לספק שירות ולייעץ לכם איזה בריכה מתאימה בדיוק בשבילכם. אנו בעלי ניסיון של למעלה מ-20 שנה בעיצובי בריכות וחצרות מודרנים ויוקרתיים.
What's your reaction?
0Cool0Bad0Lol0Sad

השאירו תגובה