שאלות נפוצות

הדרך הקלה ביותר להתחיל היא לדפדף באתר שלנו כדי לקבל תחושה של מה כרוך בעיצוב בריכה ולאחר מכן ליצור קשר עם מחלקת המכירות שלנו כדי לקבוע פגישה עבורנו לשבת ולבקר איתך בבית או במשרד שלנו .


במהלך הביקור שלנו, נשאל שאלות כדי לברר כיצד אתה מתכוון להשתמש בבריכה שלך כמו "האם זה לפעילויות גופניות, למנוחה או אולי לאירוח?" אנו נציג לך את הסגנונות והאפשרויות הרבות הזמינות ונשאל לגבי התקציב שלך כדי לוודא שאנו נותנים לך את הייעוץ המקצועי שלנו כיצד להפיק את המרב מההשקעה שלך. משם, נכין את המלצות העיצוב הראשוניות שלנו ונציג בפניכם את הרעיונות שלנו לסביבת החוץ החדשה שלכם.

אנו והספקים שלנו עומד לצד המוצרים שלנו כבר למעלה מ-40 שנה. אנו בטוחים בבריכות שאנו בונים ומציעים אחריות שמגבה אותה ב-100%.

בתור מתקיני בריכות בהתאמה אישית עם ניסיון של 20 שנה ברזומה שלנו, אנו מסוגלים לעצב בריכה עבור רוב החצרות. יש לנו ידע נרחב בבנייה על גבעות ונוכל לתת ניתוח מקצועי של האתר שלך.

בממוצע, תצטרכו להשקיע כ-25 דקות בשבוע בתחזוקת הבריכה שלכם. כמה נקודות שתצטרכו לטפל בהם יהיו ריקון סלסלת רשת הסקימר, בדיקת כימיקליות המים והוספת טבליות הכלור לתא הכלור. אנחנו כן מציעים להביא אלינו מדי פעם דגימת מים לניתוח כימי מלא. כמו כן, יש לנו מחלקת שירות מלאה לבריכה המציעה ניקוי שבועי וטיפולים כימיים במהלך העונה.

אנחנו מתמחים בבניית בריכות ויניל וקרבון בהתאמה אישית. כמו כל פרויקט בנייה מותאם אישית, העלויות ישתנו באופן משמעותי בהתאם למספר משתנים. אלה כוללים את גודל הבריכה, שינויי הקרקע הנדרשים, גודל סיפון השטח ושאר אלמנטי הבנייה שתבחרו. מאפיינים מותאמים אישית כמו ג'קוזי מובנה, מתקני מים,  אינפיניטי, פטאיו ובתי בריכה ישפיעו גם הם משמעותית על העלויות.

 

לאור המספר הרב של משתנים, אנו מברכים על ההזדמנות לבקר אתכם ולדון בכל האפשרויות.

בעוד שהמרכיבים העיקריים של פרויקט בניית בריכת שחייה עקביים מתוכנית אחת לאחרת, יש מגוון גדול של אפשרויות שיכולות להשפיע על העלויות ויש מספר בלתי מוגבל של תכונות שניתן לכלול. בנוסף, ישנם מספר קבלני בריכות שחייה בישראל ולא כל קבלן משתמש באותו תהליך אומדן.

 

כדי לעזור לכם להבין טוב יותר מדוע יש הבדלים במחירים של בריכות שחייה בקרקע, כדאי לקחת בחשבון שהמחיר נקבע לא רק לפי גודל הבריכה, אלא גם לפי איכות החומרים, איכות הבנייה, מורכבות התכנון והאם הקבלן כולל את כל היבטי הבנייה בהערכת המחיר שלו.

 

קבלני בריכות רבים אינם מנוסים במצבים מסוימים באתר ולכן מביאים הצעות נמוכות יותר כדי לזכות בתפקיד ולאחר מכן מוסיפים את "חריגות העלות" הרבות לאחר התחלת הבנייה. בעוד שכל בונה בריכות מתמודד עם חוסר ודאות לגבי העלויות להכנת החור לבריכה (עקב סלע, ​​חורי כיור וכדומה), רבים גם אינם לוקחים בחשבון אלמנטים חיוניים כמו קירות תמך, שילוב מערכות, מערכות ניקוז ותכונות בטיחות.

 

אנו גאים בכך שאנחנו מציעים מחיר שקוף מראש תוך התחשבות בכל המשתנים לפני אישור ההצעה והתחלת הבנייה.

קשה לחזות מסגרת זמן מדויקת לבניית בריכות בשל משתנים רבים, כגון מזג האוויר, בדיקות מבנים מקומיות ומורכבות הפרויקט.

 

רוב פרויקטי בריכת הבטון מסתיימים תוך 6 עד 8 שבועות לאחר אישור ההיתר המקומי. רוב הפרויקטים של בריכות הוויניל והקרבון מסתיימים בתוך 4 עד 6 שבועות לאחר אישור ההיתר המקומי.

הוספת בריכת שחייה יכולה להעלות את ערך הבית הרבה מעבר לערך הכספי בלבד. חשבו על ימי קיץ אינסופיים שבהם אתם מבלים בחצר האחורית עם חברים ובני משפחה!

בין אם זו מסיבת בריכה עם כמה חברים או קצת זמן לבד, בריכת השחייה שלכם יכולה לספק את המפלט המרגיע שתמיד רציתם.

 

שחייה נקבעה כאחת מצורות הפעילות הגופניות הטובות ביותר ומשכך מתחים לקידום גוף ונפש בריאים.

 

במונחים של ערך כספי, איגוד המתווכים טוען כי בריכה בקרקע יכולה להעלות את ערך הבית מ-8% ל-15%. כמובן, ערך השוק הנוכחי ביחד עם התחשבות בהיצע וביקוש ישפיעו על ערך הבית גם כן.

לא מצאתם תשובה? אנחנו פה!

אנו עושים מעל ומעבר כדי לספק לכם את חווית הבריכה, הגינה והמרפסת שלכם בהתאמה אישית לפי החלומות שלכם.