התקנת בריכת שחייה היא החלטה מהירה עבור חלק מהאנשים, והחלטה איטית והדרגתית עבור אחרים. בעקבות זאת החלטנו לכתוב לכם על הסיבות להתקנת בריכת שחייה בבית שלכם.

האם אתם חוששים מהוספת בריכה לחצר הבית שלכם? להלן, כמה סיבות שיכולות לעזור לכם לקבל את ההחלטה הנכונה ויגרמו לכם לעבור במהירות לבחירת הבריכה שלכם!
הנה 10 יתרונות בהקמת בריכה ביתית בחצר שלכם:

1. מוסיף ערך לבית שלך

סוכני נדל"ן רבים מאמינים שלנכסים עם בריכת שחייה בישראל יש שווי שוק גבוה ב-15 אחוזים מאלה שאין להם בריכה. לפיכך, בריכה רק תעריך את ערך הבית שלכם ותביא לכם סכום טוב יותר בהחזר ההשקעה שלך. זאת אומרת שאם הבית שלכם היום שווה 5 מיליון ש״ח, לאחר הקמת הבריכה, הבית יהיה שווה בממוצע 5.75 מיליון ש״ח, גדילה של 750 אלף ש״ח בשווי הבית רק מעצם הקמת הבריכה.

2. שדרוג האסתטיקה של הבית שלכם

הרושם הראשוני בדרך כלל נשאר לתמיד. תנו לרושם הראשוני של הבית שלכם להיות ללא דופי על ידי הוספת בריכה בחצר האחורית. בריכות מציגות את ביתכם כבית יוקרתי ומפואר. לא משנה באיזה עיצוב בריכה תבחרו, הוא תמיד ישתלב היטב עם האסתטיקה של הבית שלכם ויהפוך אותו למעמיק יותר.

3. לבלות זמן איכות עם המשפחה שלך

הבריכה בבית שלכם תעודד את כל בני המשפחה שלכם להתכנס סביבה כדי לבלות זמן איכות משפחתי. זה יאפשר שלכם לבנות זיכרונות שתוכלו להוקיר לכל החיים. וכמו שאנחנו יודעים, משפחה מעל הכל.

4. צריך פחות חופשות

יש הרבה חופשות שאנחנו חוזרים ומתחרטים על כמויות הכסף שבזבנו עליה. אתם לא צריכים לעבור את אותה התחרטות אם אתם מתקינים בריכה מעולה בבית שלכם. עם בריכה בחצר הבית שלכם, אתם יכולים לקבל מקום אקזוטי לבלות את החופשה שלכם, בבית שלכם! זה יפחית את עלויות הנסיעה שלכם ואת לחצי הנסיעה. בזכות הבריכה, כל יום תחזרו הביתה לבית נופש, ותחיו ממש בתוך חופשה.

5. מעולה למשפחות עם ילדים

ילדים אוהבים להשתכשך ולשחק במים. הוספת בריכה, לא רק תאפשר להם להנות יותר, אלא שמחקרים מראים שגם מפתחים בהם כמה כישורים בין-אישיים וקוגניטיביים מעולים, מה שהופך אותם לחדים וחכמים יותר.

6. הרפיה ומצוקה

אין עוררין שחיינו הפכו למורכבים בשנים האחרונות, שבגללם יש לנו מגוון רחב של מתח להתמודד איתו. לפי מחקרים, ניתן להעביר את כל הבעיות והלחץ שאנו חווים באמצעות שחייה מהירה בבריכה בחצר האחורית שלכם. אתם יכולים גם להוסיף תכונות כגון: בריכה מחוממת או ג'קוזי, שיכולים לספק שחייה במים חמים כדי לעזור לכם להרגע ולשחות הרחק מהלחץ היומיומי בקלות. בנוסף, זה גם יעזור לכם לישון טוב יותר בלילה.

7. צרו אתר נופש מחוץ לבית

ישנם מספר עיצובי בריכות בישראל לבחירה, ולכל אחד מהם יש משיכה ייחודית. עיצוב הבריכה יחד עם עיצוב החצר האחורית יכולים להתמזג כדי ליצור חוויה חיצונית אומנותית. זה יאפשר לכן להיות בעלים של אתר נופש חיצוני אישי משלכם בבית.

קראו גם: איך בוחרים את הבריכה הנכונה לבית שלכם?

8. מסיבות בריכה

תהפכו את הבית שלכם להיות המקום הכי טרנדי על ידי התקנת בריכת שחייה. מסיבות בריכה נוטות להיות פופולריות יותר, גם כשאנשים לא שוחים בה. הוא פועל כמרכז מפלגה מכיוון שאנשים תמיד נמצאים בסביבה. כדי לקבל גוון יוקרתי יותר לחצר האחורית שלכם, אתם יכולים גם להתקין מפלים ומזרקות תוך בחירת עיצוב בריכת שחייה מתאים בישראל.

9. לחסוך קצת כסף

ישנם רבים אשר חוששים מהתקנת בריכה, בשל תשומת הלב הדרושה לה מבחינת תחזוקה. תנו לנו לספר לכם משהו. תחזוקת בריכה לא כל כך מייגעת ולא תכביד על הכיס. באמצעות מבני בריכה יציבים ועמידים, מה שגורם להם להחזיק מעמד זמן רב יותר. זה נהדר במיוחד עבור משפחות גדולות מכיוון שהבריכות זולות יותר בטווח הארוך ויכולות לשמש כמקום בילוי נהדר.

10. כיף לאורך זמן

בואו להנות מבריכה לכל החיים על ידי בחירת בונה בריכות איכותי בישראל. בריכה, באופן כללי, עומדת איתנה מול מבחן הזמן, וכך גם השקעה פונקציונלית ואיכותית. ביקור או חופשה עשויים להסתיים אבל בריכה עדיין תספק כמה זיכרונות יפים, ללא כל טרחה.

 

בחרו מתוך עיצובי בריכות מעולים בישראל

מגוון עיצובי הבריכות המצויים בישראל הוא אינסופי במידה ותבחרו קבלן בריכות איכותי.
אנו נשמח לספק שירות ולייעץ לכם איזה בריכה מתאימה בדיוק בשבילכם. אנו בעלי ניסיון של למעלה מ-20 שנה בעיצובי בריכות וחצרות מודרנים ויוקרתיים.
What's your reaction?
0Cool0Bad0Lol0Sad

השאירו תגובה